MM Invest - Kielce
Zapytaj o leasing:    tel. 41 343 36 44  |  tel. kom. 534 360 534   e-mail: biuro@mmleasing.pl    Sprawdź nas na Facebooku

Zalety leasingu

Szansa na poprawienie płynności finansowej

Posiadane przez Ciebie środki pieniężne mogą być wykorzystane do innych celów niż modernizacja czy wymiana koniecznego do prowadzenia Twojej działalności sprzętu, maszyn czy urządzeń technicznych.

Leasing szyty na miarę Twoich możliwości

Wysokość opłat leasingowych jak i czas trwania umowy leasingu dostosujemy do Twoich możliwości.Wnikliwa analiza Twojej sytuacji finansowej, potrzeb i celów pozwoli na dostosowanie wysokości czynszów leasingowych do sezonowości przychodów oraz długości trwania zobowiązania leasingowego.

Rozwój technologii w Twojej firmie

Korzystając z usług leasingowych uzyskujesz tym samym dostęp do nowych technologii np. do sprzętu komputerowego, bez konieczności poniesienia kosztów jego zakupu i ewentualnej wymiany, gdy za jakiś czas stanie się nieprzydatny bądź przestarzały technologicznie.

Oszczędność czasu oraz pieniędzy

Poprzez wybór leasingu jako formy finansowania oszczędzasz swoje pieniądze m.in.: poprzez możliwość wliczenia zarówno wpłaty początkowej jak i czynszów leasingowych w koszty uzyskania przychodu.

Podpisanie umowyTrzy kroki do podpisania umowy

Przygotowanie klienta, potencjalnego leasingobiorcy do zawarcia transakcji Klient, czyli potencjalny leasingobiorca:

  • Samodzielnie wybiera przedmiot inwestycji, który chce nabyć i sfinansować przy pomocy leasingu.
  • Kontaktuje się z MM Invest w celu wszczęcia procedury zawarcia umowy.
  • Gromadzi dokumenty firmy.

Podpisanie umowy leasingu

  • Przedstawiciel MM Invest umawia się na spotkanie z leasingobiorcą, najczęściej w siedzibie klienta w celu podpisania umowy leasingu. Wcześniej ma już uzgodnione pewne warunki transakcji takie jak np. przesłany faksem harmonogram, wybór dostawcy, przedmiotu itd.
  • Po podpisaniu umowy leasingu leasingobiorca wpłaca na wskazane przez leasiongodawcę konto opłatę wstępną.
  • Po uiszczeniu opłaty początkowej leasingobiorca otrzymuje od leasingodawcy upoważnienie do odbioru sprzętu.

Zamówienie i odbiór przedmiotu leasingu

  • Przedstawiciel leasingodawcy kontaktuje się z dostawcą przedmiotu i określa dogodne dla Klienta warunki dostawy. Najczęściej przedmiot trafia bezpośrednio do leasingobiorcy na koszt dostawcy po uzgodnieniu z MM Invest.

Zapraszamy do współpracy!