MM Invest - Kielce
Zapytaj o leasing:    tel. 41 343 36 44  |  tel. kom. 534 360 534   e-mail: biuro@mmleasing.pl    Sprawdź nas na Facebooku

KarieraOferty pracy

Aktualnie poszukujemy:

Regionalny Doradca ds. Leasingu i Kredytu

Główne zadania Doradcy Regionalnego:

  • realizacja celów sprzedażowych
  • budowa wizerunku firmy na powierzonym terenie działania
  • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z partnerami firmy
  • identyfikowanie potrzeb klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza (lub gotowość założenia)
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i Internetu

Oferujemy:

  • narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania obowiązków (samochód, laptop, telefon komórkowy)
  • wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • zatrudnienie na bazie umowy agencyjnej
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

j więce

Chcesz dołączyć do naszego Zespołu? Prześlij nam swoje CV na adres praca@mmleasing.pl